Müşteri Temsilcisi 0212 909 52 59

Cinsel Performans Ürünü Kullanırken Dikkat Edin

Cinsel Performans Ürünü Kullanırken Dikkat Edin

Piyasada bulunan sayısız cinsel performans arasında, ciddi anlamda etkisini göstererek cinsel sorununuza çözüm olacak ürün sayısı, bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Bunlar içerisinde de tek doğal özlerle yapılan özel içeriğe sahip olan ürün, Kamagra oral jel olarak bilinmektedir. Ancak Kamagra jel dahi olsa, bu ürünleri kullanırken aşağıda belirttiğimiz hususlara mutlaka dikkat edin.

Cinsel İktidarsızlık Ürünü Kullanırken Bunlara Dikkat Edin

  • Tadalafil etken maddesine alerjisi bulunan kişilerin, bu ürünleri kullanmaması ya da doktor tavsiyesi alması gerekmektedir.
  • Kalp hastalığı, yüksek tansiyon, böbrek, karaciğer ve akciğer hastalıkları bulunanların, doktor tavsiyesi olmadan cinsel performans ürünlerini kullanmaları uygun değildir.
  • Ürün kesinlikle başka ilaçlarla aynı anda kullanılmamalıdır. Çoğu zaman herhangi problem olmazken, cinsel iktidarsızlık ilaçları diğer ilaçlarla etkileşime girebilmektedir.
  • Cinsel sağlık ürünlerinin etkisini daha hızlı göstermesi için, iki bardak su ile tüketilmesi daha yararlı olacaktır.
  • Alkol ile tüketimlerde, bu ürünlerin etkilerinin azalma ihtimali olduğu gibi, farklı sorunlarında görülme ihtimali vardır. Bu sebeple mümkün olduğu kadar, alkol yerine su kullanılmalıdır. Daha önce alkol alıp sonrasında su ile tüketilmesi durumunda herhangi bir sorun yoktur.